• Новини
  • РОЗПОЧАТО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ ДОБРОПІЛЬСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РОЗПОЧАТО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ ДОБРОПІЛЬСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

  • Створено .
16 травня п.р. в Добропільській райдержадміністрації відбувся семінар з питань енергоефективності, організований Установою «Донецька агенція регіонального розвитку» (ДАРР) спільно з Департаментом  розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації та  ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля».C Users Admin AppData Local Packages Microsoft.SkypeApp kzf8qxf38zg5c LocalState 2178df59 784d 4394 9c51 fb2da8fbf525
 
З вітальним словом до присутніх звернулися голова Добропільської районної державної адміністрації Кірносов Д.О. і начальник відділу енергоефективності та енергозбереження Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Безкровний О.П., які відзначили важливість та необхідність впровадження заходів з енергоефективності в кожному місті, районі і Донецькій області в цілому. Експерт з управління проектами ДАРР Чикунова Ю.Є.  ознайомила присутніх з напрямками діяльності організації, вимогами нормативних документів в сфері енергоефективності та концепцією системного підходу щодо впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторингу в області. Шкіра О.В., головний спеціаліст відділу енергоефективності та енергозбереження Донецької облдержадміністрації, поінформував про можливості впровадження заходів з енергоефективності, механізм реалізації державної та регіональної програм «теплих кредитів», можливості ЕСКО-конрактів та розвитку альтернативної енергетики в регіоні.
C Users Admin AppData Local Packages Microsoft.SkypeApp kzf8qxf38zg5c LocalState ab78d982 eae4 428e a517 22832d78b5a2
В ході заходу також було презентовано Проект  «Підвищення енергоефективності районів та міст Степового ландшафту Донецької і Луганської областей відповідно до стандарту ISO 50001:2011», який впроваджується громадською організацією «Центр муніципального розвитку м. Добропілля»  в рамках Проекту ПРООН-ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та адмініструється Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ.  Керівник проекту Гончаров А.А. і експерт Мироненко М.М.  зазначили, що метою проекту є оптимізація та зменшення обсягів використання енергоресурсів шляхом підвищення компетенцій фахівців райдержадміністрацій з питань енергоефективності та створення і впровадження інструментів енергомоніторингу (апаратної частини та програмного забезпечення), контролю та аналітики щодо використання тепла, води, електроенергії, газу тощо.
Наступними кроками в реалізації Проекту будуть проведення навчання з метою  підвищення компетенцій фахівців  райдержадміністрацій з питань енергоефективності та створення і впровадження інструментів енергомоніторингу для оптимізації використання енергоресурсів.