• Новини
  • РОБОЧА ЗУСТРІЧ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ОТГ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ОТГ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ

  • Створено .

В теперішній час питанням енергоефективності та енергозбереження в Донецькій області приділяється значна увага. Пріоритетним напрямком визначено впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторингу в бюджетних організаціях. Не менш важливими є питання використання альтернативних джерел енергії.

Саме цим питанням було присвячено робочу зустріч, яка відбулася 08.05.2018 за ініціативи Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації у нещодавно створеній Олександрівській ОТГ (Добропільський район).

У заході взяли участь Борисевич Л.В.- голова ОТГ, Безкровний О.П.- начальник відділу енергозбереження та енергоефективності, Чикунова Ю. - експерт з управління проектами Донецької агенції регіонального розвитку  та  проектний експерт Стеценко О.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо існуючого потенціалу ОТГ, а також можливостей та напрямків  співробітництва в сфері енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії. Керівництво ОТГ виявило зацікавленість щодо співпраці в цій сфері, оскільки такий досвід буде корисним для новоутвореної територіальної громади.

rrr