• Анонс подій
  • Створено .

До уваги міст- членів Асоціації «Енергоефективні міста України» та підписантів Угоди мерів.

У четвер, 29 березня 2018 року о 11:00 год. в рамках березневих вебінарів «Школа модернізації міської інфраструктури» Ви матимете змогу почути про: Детальніше ...

  • Створено .

Донецька торгово - промислова палата  запрошує взяти участь в роботі круглого столу «Необхідність створення туристичного кластеру як фактору інновацій у розвитку туристично - рекреаційного  потенціалу Донецької області». Детальніше ...

  • Створено .

Фонд «Освіта для демократії», Громадська організація «Наше Поділля» та Громадська організація «Точка доступу» запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та отримати фінансування в рамках конкурсу міні-грантів. Дедлайн - 5 квітня 2018 року. Детальніше ...

 

Джерело інформаціЇ: Ресурсний центр ГУРТ

  • Створено .
pic1.jpeg

24 березня о 20:30 розпочнеться природоохоронна акція — Година Землі. Прихильники акції пропонують долучитися і вимкнути світло на 1 годину. Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Щороку в березні люди, організації та комерційні установи символічно вимикають необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину. Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

Уперше акцію було проведено у Сіднеї (Австралія) у 2007 році. З того часу до акції долучилися активісти з понад 170 країн. Організатори звертають увагу, що вимкнення світла на Годину Землі надихає та є символом прироохоронного руху в усьому світі. Вимикаючи світло на годину, учасники вимикають світло щоразу як виходять із кімнати. А саме з таких невеликих щоденних дій складається вирішення глобальних екологічних проблем.

 

Справжня запорука успіху Години Землі — прихильність людей до планети. Саме вона сприяє створенню довгострокового екологічного та соціального впливу. З кожним роком глобальний рух стає все потужнішим.

Нагадаємо, що цього року Година Землі відбудеться 24 березня 2018 року о 20:30. Слідкувати за новинами можна на офіційній сторінці акції у facebook.

Також є можливість зареєструвати себе особисто або організацію як волонтерів або учасників акції. Зробити це можна на сайті WWF в Україні

  • Створено .
Розгляд договірних стосунків з виконавцем енергосервісу стане темою другого вебінару, який Асоціація "Енергоефективні міста України" проводить для членів АЕМУ та підписантів Угоди мерів  21 березня 2018 року о 14:00 год. 
 
До вашої уваги вебінар №2 "Як правильно побудувати договірні стосунки з виконавцем енергосервісу?" Детальніше ...
  • Створено .

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та  отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів.

До участі в тренінгах запрошуються: Детальніше ...