Закупівля послуг з розробки та впровадження програмного забезпечення

  • Створено .

ПО

УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

оголошує закупівлю № 2-DARR та запрошує подати свої комерційні пропозиції

В рамках реалізації Угоди № RPP/DonRDA/2017 між ПРООН та УСТАНОВОЮ «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» (АРР) від «21» червня 2017 р. буде проведена закупівля  послуг з розробки та впровадження програмного забезпечення (розробка   та   впровадження   web-орієнтованої   Інтегрованої системи управління проектами, фінансами та бухгалтерією для Донецької агенції регіонального розвитку та Агенції регіонального розвитку Луганської області).

Користувачами програмного забезпечення будуть 2 (два) замовники:
  1. УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»;
  2. АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

При підготовці вашої пропозиції необхідно керуватися Переліком вимог до предмету закупівлі (Додаток 1), Формою для подання пропозиції постачальника послуг (Додаток 2) та Детальним технічним завданням (Додаток 3).

Перелік документів, що мають бути надані учасником для підтвердження його кваліфікації, викладені у Додатку 4 до закупівлі №2-DARR.

Договір укладається на строк до 16.12.2017 року, але в будь якому разі до повного виконання сторонами своїх зобов’язань. Проект договору викладено в Додатку 5 до закупівлі №2-DARR.

Ваша пропозиція має бути представлена українською мовою та залишатися дійсною не менше 60 днів.

Документи мають бути надані у письмовій формі в паперовому або сканованому вигляді (формат .pdf) за зазначеною нижче адресою (особисто, кур’єром, поштою, факсом або електронною поштою) до 12:00 за київським часом «25» вересня 2017 року.

Адреса для направлення комерційних пропозицій:
До уваги учасників:
       Ваша пропозиція має бути подана українською мовою та залишатися дійсною не менше 60 календарних днів з дня її подання.
       При підготовці вашої Пропозиції відповідальність за те, щоб вона надійшла на вищезазначену адресу не пізніше зазначеного терміну, учасник, який подає пропозицію Пропозиції, отримані після зазначеного терміну подання, незалежно від причини, розглядатися не будуть. Якщо ви надсилаєте свої пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, надсилаються в форматі .pdf  та що в них відсутні будь-які віруси або пошкоджені файли.
       Запропоновані послуги будуть розглядатися та оцінюватися виходячи із повноти Пропозиції і її відповідності вимогам до предмету закупівлі . 
       Найкращою буде визнана пропозиція, яка відповідає всім вимогам і критеріям оцінки та в якій пропонується краще співвідношення ціна-якість. На її підставі укладається договір. Пропозиція, яка не відповідає вимогам, буде відхилятися.
       Якщо існує розбіжність між ціною за одиницю продукції і загальною вартістю, то АРР здійснюється перерахунок. Перевагу має ціна за одиницю продукції, а загальна ціна коригується. Якщо Постачальник не приймає остаточну вартість, засновану на перерахунку АРР і виправленні помилок, його пропозиція відхиляється.
       Після отримання пропозиції АРР не приймає ніяких змін в ціні, чим би вони не були викликані: ескалацією, інфляцією, коливаннями обмінних курсів або будь-якими іншими факторами ринку. На момент прийняття рішення про укладення Договору або Замовлення на закупівлю АРР залишає за собою право змінювати (збільшувати або зменшувати) кількість послуг і / або товарів не більше, ніж на двадцять п'ять відсотків (25%) від загальної пропозиції без зміни при цьому ціни за одиницю або інших положень і умов.
       Будь-який договір або замовлення на закупівлю, який буде укладатися на підставі даного  цього оголошення повинен відповідати Загальним положенням та умовам, які додаються до цього документа.
       Візьміть до уваги, що АРР не зобов'язана приймати будь-яку пропозицію або укладати Договір/оформляти Замовлення на закупівлю, як і не нестиме відповідальність за будь-які витрати, пов'язані з підготовкою і подачею Постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору Постачальника.
       АРР закликає кожного потенційного постачальника послуг уникати і запобігати конфліктам інтересів шляхом інформування АРР в разі, якщо ви, ваші філії або ваш персонал були задіяні в підготовці вимог, оформлення, технічних характеристик, цінових показників та іншої інформації, використаних в даному оголошенні.
       АРР не сприймає шахрайство та інші заборонені методи і вважає своїм обов'язком запобігати, виявляти та усувати будь-які подібні дії і вчинки проти АРР, а також третіх осіб, задіяних в роботі АРР.
З повагою,                  
Директор УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»