Закупівля послуг з прокату (оренди) легкових автомобілів

  • Створено .

Конкурс

УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» оголошує закупівлю № 1-DARR та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції

ЗАПРОШЕННЯ

до подання комерційних пропозицій на участь у закупівлі №1-DARR

 

УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» оголошує закупівлю №1-DARR та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції.

В рамках реалізації Угоди № RPP/DonRDA/2017 між ПРООН та УСТАНОВОЮ «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» від «21» червня 2017 р. буде проведена закупівля послуг з прокату (оренди) 2 (двох) одиниць легкових автомобілів.

Переможцем закупівлі послуг буде визнаний учасник, який подав найменшу за вартістю пропозицію, яку було визнано відповідною технічним вимогам, викладеним у  Додатку № 1 до закупівлі №1-DARR.

Перелік документів, що мають бути надані учасником для підтвердження його кваліфікації, викладені у Додатку 2 до закупівлі №1-DARR. Надання комерційної пропозиції (відповідно до Додатку 3 до закупівлі №1-DARR) є обов’язковою вимогою для проведення кваліфікації учасника.

Період  надання послуг: з 01.10.2017 року до 31.12.2017 року.

Строк, на який укладається договір, - до 31.12.2017 року з можливістю подальшої пролонгації. Проект договору викладено в Додатку 4 до закупівлі №1-DARR.

Документи мають бути надані у письмовій формі в паперовому або сканованому вигляді за зазначеною нижче адресою (особисто, кур’єром, поштою, факсом або електронною поштою) до 12:00 за київським часом «22» вересня 2017 року.

Адреса для направлення комерційних пропозицій:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або 84313, Донецька область, м. Краматорськ, Площа Миру, буд. 3
УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ».

Якщо під час укладення договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених в цій закупівлі, Агенція залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника.

Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою у робочі часи:
- Пн-Пт з 09:00 до 18:00 години за київським часом, перерва з 13:00 до 14:00 годин.

Компанії, з боку яких було виявлено недотримання виконання договірних зобов’язань перед Агенцією, можуть бути вилучені з участі в закупівлі.

Додатки до запрошення:
Додаток 1Технічні вимоги до закупівлі №1-DARR
Додаток 2 - Вимоги до кваліфікації учасників по закупівлі №1-DARR
Додаток 3 - Комерційна пропозиція до закупівлі №1-DARR
Додаток 4 - Проект договору до закупівлі №1-DARR
З повагою, 
Директор УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»
Ця інформація додатково оприлюднена на:
Ця інформація оприлюднена на:
1)  https://prozorro.gov.ua/news/ustanova-donecka-agenciya-regionalnogo-rozvitku-ogoloshuye-zakupivlyu-1-darr-ta-zaproshuye-postachalnikiv-podati-svoyi-komercijni-propoziciyi
2)  http://dn.gov.ua/ustanova-donetska-agentsiya-regionalnogo-rozvytku-ogoloshuye-zakupivlyu-1-darr-ta-zaproshuye-postachalnykiv-podaty-svoyi-komertsijni-propozytsiyi/